Космічна лекція від Валентина Гаденова

Ексклюзивно для ATMASFERA360! Відомий європейський блогер, популяризатор астрофізики і космосу - Валентин Гаденов виступить під куполом з лекцією про Сонячну систему і космічний апарат «Розетта».

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

Опис фільму

21 липня на вас чекає унікальна можливість доторкнутися до планет Сонячної системи, першим опинитися на кометі Чурюмова-Герасименко. Разом з Валентином Гаденовим ви дізнаєтеся найзагадковіші факти про Космос, зможете задати всі запитання про наш Всесвіт і просто провести час цікаво і з користю.

«Я родился в заснеженных просторах Сибири полвека назад, когда человечество делало свои первые шаги в космос, который я полюбил за свою загадочность и масштабы. С тех пор я всю жизнь пытаюсь найти ответы на самые фундаментальные вопросы за все времена: откуда всё взялось и кто мы такие? Космос, я думаю, может дать нам ответы, нужно просто продолжать изучать его, распространяясь в этом необъятном космическом просторе по имени Вселенная!

Меня зовут Валентин Гаденов и я приглашаю вас совершить путешествие по Солнечной системе. Увидеть в непередаваемом по своим ощущениям полёте, планеты нашей Солнечной системы и знаменитый астероид, открытый украинским учёным-астрономом Климом Ивановичем Чурюмовым. Фильм "Розетта" и технология сферического кино, даст нам возможность пролететь над поверхностью кометы и поразится её формой и масштабами. Увидеть как космические аппараты Розетта и Филы производили своё исследование этого знаменитого камня, одиноко летящего в пустоте пространства. Во втором фильме, мы совершим путешествие уже по всей нашей звёздной системе, побывав на всех планетах и ощутив разнообразие наполняющее нашу планетарную систему локальной звезды по имени Солнце!» - Валентин Гаденов.

У програмі: Лекція від Валентина Гаденова, перегляд 2-х сферичних фільмів «Дивовижна подорож Сонячною системою», «Розетта», відповіді на питання.

Коли: 21 липня, 17:00.

Де: парк ім. Воїнів-інтернаціоналістів, сферичний кінотеатр ATMASFERA360.

Ціна: 200 - 250 грн.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Планета Динозаврів

Дивовижна Машина Часу перенесе вас в епоху динозаврів. Це буде не лише неймовірна екскурсія в найзагадковішу добу нашої планети, коли на Землі жили різноманітні динозаври. Адже стрічка «Dino Planet» – не просто надзахоплюючий фільм. Це – справжній фільм-атракціон!

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

Астрономія

«Астрономія» – це вступна програма, яка розповість вам про основи науки, про те, як вона зародилася, про її історію та основні віхи.

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

Політ Фантазії

22 лютого 2013 року австрієць Фелікс Баумгартнер зробив неймовірне - стрибок із стратосфери. Він стрибнув з парашутом з висоти 39 кілометрів і у вільному польоті досяг надзвукової швидкості, поставивши кілька світових рекордів. За стрибком Баумгартнера в світі стежило онлайн більше 8 мільйонів чоловік! Після стрибка Фелікс сказав - «Я просто не міг усвідомити, наскільки швидко я падаю!»

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

2013-2018 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions