Космічна лекція від Валентина Гаденова

Ексклюзивно для ATMASFERA360! Відомий європейський блогер, популяризатор астрофізики і космосу - Валентин Гаденов виступить під куполом з лекцією про Сонячну систему і космічний апарат «Розетта».

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

Опис фільму

21 липня на вас чекає унікальна можливість доторкнутися до планет Сонячної системи, першим опинитися на кометі Чурюмова-Герасименко. Разом з Валентином Гаденовим ви дізнаєтеся найзагадковіші факти про Космос, зможете задати всі запитання про наш Всесвіт і просто провести час цікаво і з користю.

«Я родился в заснеженных просторах Сибири полвека назад, когда человечество делало свои первые шаги в космос, который я полюбил за свою загадочность и масштабы. С тех пор я всю жизнь пытаюсь найти ответы на самые фундаментальные вопросы за все времена: откуда всё взялось и кто мы такие? Космос, я думаю, может дать нам ответы, нужно просто продолжать изучать его, распространяясь в этом необъятном космическом просторе по имени Вселенная!

Меня зовут Валентин Гаденов и я приглашаю вас совершить путешествие по Солнечной системе. Увидеть в непередаваемом по своим ощущениям полёте, планеты нашей Солнечной системы и знаменитый астероид, открытый украинским учёным-астрономом Климом Ивановичем Чурюмовым. Фильм "Розетта" и технология сферического кино, даст нам возможность пролететь над поверхностью кометы и поразится её формой и масштабами. Увидеть как космические аппараты Розетта и Филы производили своё исследование этого знаменитого камня, одиноко летящего в пустоте пространства. Во втором фильме, мы совершим путешествие уже по всей нашей звёздной системе, побывав на всех планетах и ощутив разнообразие наполняющее нашу планетарную систему локальной звезды по имени Солнце!» - Валентин Гаденов.

У програмі: Лекція від Валентина Гаденова, перегляд 2-х сферичних фільмів «Дивовижна подорож Сонячною системою», «Розетта», відповіді на питання.

Коли: 21 липня, 17:00.

Де: парк ім. Воїнів-інтернаціоналістів, сферичний кінотеатр ATMASFERA360.

Ціна: 200 - 250 грн.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Неймовірні пригоди Дракоши

Кожен з нас знає свою адресу, в якому місті і на якій вулиці він живе. А чи знаєте ви, де живе Земля? Що її оточує? Як далеко від Землі до Сонця і що відрізняє нашу планету від інших?

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

Втрачаючи зірки

Зоряне небо – зникаючий скарб, тому що світлове забруднення поступово стирає краєвид в глибини космосу. Це загрожує не тільки астрономії, а й живій природі, впливає на здоров’я людей. Міста, які сяють жовтим світлом, чітко видно з орбіти – це є показником марно витрачених на освітлення неба енергоресурсів.

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

На Блакитній планеті

Повнокупольний фільм про дивовижний світ планет Сонячної системи і про те, чому життя існує тільки на єдиній планеті Земля, інша назва якої – Блакитна планета.

Україна, українська, російська, 2018, 12+, 120 хв.

2013-2018 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions