Зір

Простежте за подорожжю світла, народженого віддаленою зіркою. Його промінь долає неозорений простір космосу, щоб ми змогли побачити його на власні очі.

Німеччина, мова: російська, 2017, 6+, 27 хв.

Опис фільму

Цей повнокупольний фільм розповідає про дивовижні космічні процеси: від астрофізики до біології ока і роботи людського мозку. Сценарій фільму написав відомий в світі астрономом і популяризатор науки Ніл Де-Грасс Тайсон. Створення фільму підтримано грантом компанії Zeiss.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Політ Фантазії

22 лютого 2013 року австрієць Фелікс Баумгартнер зробив неймовірне - стрибок із стратосфери. Він стрибнув з парашутом з висоти 39 кілометрів і у вільному польоті досяг надзвукової швидкості, поставивши кілька світових рекордів. За стрибком Баумгартнера в світі стежило онлайн більше 8 мільйонів чоловік! Після стрибка Фелікс сказав - «Я просто не міг усвідомити, наскільки швидко я падаю!»

Німеччина, мова: російська, 2017, 6+, 27 хв.

Дивовижна планета

«Дивовижна планета» – інтерактивний сферичний фільм із неймовірними тривимірними спецефектами. Завдяки унікальному формату кіно, ви відчуєте ефект присутності в тому, що відбувається на екрані-куполі і станете учасником захоплюючої подорожі.

Німеччина, мова: російська, 2017, 6+, 27 хв.

IBEX. У пошуках краю Сонячної системи

Приєднуйтесь до команди вчених, які досліджують межу між Сонячною системою і навколишньою галактикою в повнокупольному шоу «IBEX. У пошуках краю Сонячної системи ».

Німеччина, мова: російська, 2017, 6+, 27 хв.

2013-2018 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions