РОЗЕТТА. ВІДКРИТТЯ ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ

Фільм присвячений одній з найвидатніших подій в сфері освоєння космосу людиною, до якого причетний знаменитий українець, вчений Клим Чурюмов, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Опис фільму

Фільм присвячений одній з найвидатніших подій в сфері освоєння космосу людиною, до якого причетний знаменитий українець, вчений Клим Чурюмов, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко. Завдяки його відкриттю, стала можливою безпрецедентна в історії людства місія "Розетта", в ході якої на комету Чурюмова-Герасименко вдалося посадити космічний апарат. Завдяки цій міжнародній місії були отримані унікальні наукові дані, а подія увійшла в десятку найвидатніших досягнень людства за останню сотню років. Вперше в повнокупольній візулізаціі з використанням фото- і відео-матеріалів, отриманих в ході проекту, ви станете свідком основних подій безпрецедентною космічної місії!

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Темна Матерія

«Темна Матерія» режисера Пітера Морса – це подорож до межі, де стикаються сучасна космологія і наукова візуалізація, представляючи глядачеві наукову, але в той же час зовсім життєву історію. Впевнені, подорож вам сподобається!

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Калуокахіна. Зачарований риф

«Калуокахіна. Зачарований риф» – сімейне шоу в повнокупольному форматі. Цей мультфільм має інтригуючий сюжет про зникаючий риф і про його мешканців: рибок Шорті, Джейка та їхніх друзів.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Як Місяць до Сонця в гості ходив

Барвистий повнокупольний фільм, в якому розповідається про казковому подорож Місяця-молодця по сузір’ях Зодіаку в пошуках Сонця.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions