РОЗЕТТА. ВІДКРИТТЯ ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ

Фільм присвячений одній з найвидатніших подій в сфері освоєння космосу людиною, до якого причетний знаменитий українець, вчений Клим Чурюмов, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Опис фільму

Фільм присвячений одній з найвидатніших подій в сфері освоєння космосу людиною, до якого причетний знаменитий українець, вчений Клим Чурюмов, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко. Завдяки його відкриттю, стала можливою безпрецедентна в історії людства місія "Розетта", в ході якої на комету Чурюмова-Герасименко вдалося посадити космічний апарат. Завдяки цій міжнародній місії були отримані унікальні наукові дані, а подія увійшла в десятку найвидатніших досягнень людства за останню сотню років. Вперше в повнокупольній візулізаціі з використанням фото- і відео-матеріалів, отриманих в ході проекту, ви станете свідком основних подій безпрецедентною космічної місії!

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Природній відбір

«Еволюція життя» – захоплююча подорож у минуле нашої планети. Вам розкажуть про те, як виникло життя, як воно розвивалося протягом тисячоліть, як з`явилася перша людина.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Сузір’я

«Сузір’я» – це дивовижна подорож у світ зірок і стародавніх легенд. Ви не тільки познайомитеся з найяскравішими сузір’ями, але й довідаєтеся, які космічні об’єкти, часто недоступні неозброєному оку, ховаються в них.

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

Повітряні примари

Де можна зустрітися з «брокенським привидом» або «летючим голландцем»? Як утворюються міражі, гало, вінці? Вражаючі оптичні явища на величезному куполі планетарію у тривимірній графіці!

Україна, Росія, мова: українська, 2015, 6+, 22 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions