ГОПАЛ. Принц Планети Корів

«Гопал. Принц Планети Корів» - надзвичайно добра лірична історія, знята за мотивами давньоіндійського епосу. Це одна з найзнаменитіших стародавніх легенд людства, яскрава та сповнена чудових фантазій, як і вся дивовижна індійська культура.

Тайланд, мова: українська, 2014, 5+, 26 хв.

Опис фільму

Тайландській Студії сферичних фільмів FULLDOMELAB. THAILAND за підтримки FULLDOME.PRO вдалося втілити давні перекази в ультрасучасному форматі сферичного кіно, використавши всі фантастичні можливості технології повнокупольне відео. Вас чекають незвичайні пригоди в дивовижному світі, де панує світло, радість та найпозитивніші емоції!

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Вода – чудо природи

Вода – здавалося б, що може бути простішим?! Але без неї немає життя! Барвисте, захоплююче повнокупольне шоу познайомить вас із дивовижним світом води, а веселі пригоди маленької Крапельки дозволять краще зрозуміти складну подорож води (кругообіг) у природі.

Тайланд, мова: українська, 2014, 5+, 26 хв.

Володіння Світла

За допомогою приголомшливих спецефектів, музики і неймовірної комп’ютерної графіки шоу розповідає про походження та еволюцію Всесвіту, від Великого вибуху і до наших днів, використовуючи при цьому філософський підхід до пояснення зародження життя і Всесвіту.

Тайланд, мова: українська, 2014, 5+, 26 хв.

Подорож Крижинки

Новорічна прем'єра нового сферичного фільму-атракціону «Подорож Крижинки»!

Тайланд, мова: українська, 2014, 5+, 26 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions