Як Місяць до Сонця в гості ходив

Барвистий повнокупольний фільм, в якому розповідається про казковому подорож Місяця-молодця по сузір’ях Зодіаку в пошуках Сонця.

Україна, мова: російська, 2010, 6+, 25 хв.

Опис фільму

Під мальовничим небом на головного героя чекають пригоди, під час яких з ним відбуваються дивовижні перетворення. Сюжет складений за мотивами албанської народної казки, але в ілюстраціях використана українська символіка: герої у вишиванках, дівчата у вінках із квітів, краєвиди українського села. Ця програма допоможе маленьким глядачам дати відповіді на такі питання: «Що таке фази Місяця?», «Чому Місяць завжди повернений до нас одним і тим самим боком?», «Що таке Зодіак?».

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

SAMSKARA

Створене на основі картин Андроїда Джонса повнокупольне шоу SAMSKARA дає відчуття повного занурення в візуальну реальність художника, завдяки унікальній технології FULLDOME, проведе вас крізь інший візуальний Всесвіт.

Україна, мова: російська, 2010, 6+, 25 хв.

Сузір’я

«Сузір’я» – це дивовижна подорож у світ зірок і стародавніх легенд. Ви не тільки познайомитеся з найяскравішими сузір’ями, але й довідаєтеся, які космічні об’єкти, часто недоступні неозброєному оку, ховаються в них.

Україна, мова: російська, 2010, 6+, 25 хв.

Два скельця

400 років тому невелике налаштування підзорної труби вперше відкрило для наших очей і мрій нескінченний і повний загадок Всесвіт. Сьогодні найбільші телескопи зазирають у нескінченне минуле, відкриваючи для нас майбутнє.

Україна, мова: російська, 2010, 6+, 25 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions