Космічна вікторина

Якщо ви хочете познайомитися з астрономією – тоді це вікторина для вас! Інформативна космо-вікторина «Земля, Місяць і Сонце» сворена із яскравими спецефектами.

Україна, мова: українська, 2015, 6+, 20 хв.

Опис фільму

Відео занурить вас у саме серце Сонячної системи і повністю захопить атмосферою таємничого Космосу. На вас чекає чергова захоплююча екскурсія, яка дозволить вивчити наш супутник Місяць і Сонце.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Фестиваль сферичного кіно

Краща добірка фрагментів повнокупольного шоу з усього світу, переможців міжнародного фестивалю сферичного кіно Domefest 2012: небачені спецефекти, приголомшлива графіка, оптичні фокуси в 3D-форматі. Тільки в ATMASFERA360!

Україна, мова: українська, 2015, 6+, 20 хв.

Два скельця

400 років тому невелике налаштування підзорної труби вперше відкрило для наших очей і мрій нескінченний і повний загадок Всесвіт. Сьогодні найбільші телескопи зазирають у нескінченне минуле, відкриваючи для нас майбутнє.

Україна, мова: українська, 2015, 6+, 20 хв.

Темна Матерія

«Темна Матерія» режисера Пітера Морса – це подорож до межі, де стикаються сучасна космологія і наукова візуалізація, представляючи глядачеві наукову, але в той же час зовсім життєву історію. Впевнені, подорож вам сподобається!

Україна, мова: українська, 2015, 6+, 20 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions