Вода – чудо природи

Вода – здавалося б, що може бути простішим?! Але без неї немає життя! Барвисте, захоплююче повнокупольне шоу познайомить вас із дивовижним світом води, а веселі пригоди маленької Крапельки дозволять краще зрозуміти складну подорож води (кругообіг) у природі.

Україна, мова: російська, 2012, 6+, 31 хв.

Опис фільму

У новій версії цієї програми екологічна спрямованість теми поєднується з захоплюючими демонстраційними можливостями. Малюки зможуть не лише познайомитися з властивостями води, дізнатися про її значення для життя і господарської діяльності людини, але й здійснити разом із Крапелькою води захоплюючу подорож по горах і долинах, морях і річках, під землею. Приємна музика, звукові ефекти гармонійно доповнюють чудові картини природи і роблять це шоу більш насиченим і яскравим.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Володіння Світла

За допомогою приголомшливих спецефектів, музики і неймовірної комп’ютерної графіки шоу розповідає про походження та еволюцію Всесвіту, від Великого вибуху і до наших днів, використовуючи при цьому філософський підхід до пояснення зародження життя і Всесвіту.

Україна, мова: російська, 2012, 6+, 31 хв.

Політ Фантазії

22 лютого 2013 року австрієць Фелікс Баумгартнер зробив неймовірне - стрибок із стратосфери. Він стрибнув з парашутом з висоти 39 кілометрів і у вільному польоті досяг надзвукової швидкості, поставивши кілька світових рекордів. За стрибком Баумгартнера в світі стежило онлайн більше 8 мільйонів чоловік! Після стрибка Фелікс сказав - «Я просто не міг усвідомити, наскільки швидко я падаю!»

Україна, мова: російська, 2012, 6+, 31 хв.

Космічна вікторина

Якщо ви хочете познайомитися з астрономією – тоді це вікторина для вас! Інформативна космо-вікторина «Земля, Місяць і Сонце» сворена із яскравими спецефектами.

Україна, мова: російська, 2012, 6+, 31 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions