Калуокахіна. Зачарований риф

«Калуокахіна. Зачарований риф» – сімейне шоу в повнокупольному форматі. Цей мультфільм має інтригуючий сюжет про зникаючий риф і про його мешканців: рибок Шорті, Джейка та їхніх друзів.

Німеччина, мова: російська, 2006, 5+, 33 хв.

Опис фільму

Обширні океани нашої планети зберігають неймовірні таємниці. Однією з таких таємниць є Калуокахіна – чарівний риф, магічний захист якого не дозволяє людям його знайти. Різноманітні мешканці Калуокахіни жили в мирі і спокої, поки виверження підводного вулкану не зруйнувало їхній прихисток. «Калуокахіна. Зачарований риф» – чудова пригода з веселим гумором, яка, утім, порушує екологічі питання. Цей мультиплікаційний фільм підійде для сімейного перегляду і проілюструє, як наше життя може залежати від того, що відбувається навколо нас.

Поділитись в соціальних мережах

Відео

Дивіться також

Астрономія

«Астрономія» – це вступна програма, яка розповість вам про основи науки, про те, як вона зародилася, про її історію та основні віхи.

Німеччина, мова: російська, 2006, 5+, 33 хв.

Як Місяць до Сонця в гості ходив

Барвистий повнокупольний фільм, в якому розповідається про казковому подорож Місяця-молодця по сузір’ях Зодіаку в пошуках Сонця.

Німеччина, мова: російська, 2006, 5+, 33 хв.

Легенди про зорі

«Легенди про зорі» – новітнє шоу для цифрових планетаріїв від японської студії Kagaya Studio. На вас чекає зоряна казка, намальована майстром романтичного фентезі Ютако Кагая.

Німеччина, мова: російська, 2006, 5+, 33 хв.

2013-2017 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions