Космічна лекція від Валентина Гаденова

Ексклюзивно для ATMASFERA360! Відомий європейський блогер, популяризатор астрофізики і космосу - Валентин Гаденов виступить під куполом з лекцією про Сонячну систему і космічний апарат «Розетта».

21 липня на вас чекає унікальна можливість доторкнутися до планет Сонячної системи, першим опинитися на кометі Чурюмова-Герасименко. Разом з Валентином Гаденовим ви дізнаєтеся найзагадковіші факти про Космос, зможете задати всі запитання про наш Всесвіт і просто провести час цікаво і з користю.

«Я родился в заснеженных просторах Сибири полвека назад, когда человечество делало свои первые шаги в космос, который я полюбил за свою загадочность и масштабы. С тех пор я всю жизнь пытаюсь найти ответы на самые фундаментальные вопросы за все времена: откуда всё взялось и кто мы такие? Космос, я думаю, может дать нам ответы, нужно просто продолжать изучать его, распространяясь в этом необъятном космическом просторе по имени Вселенная! Меня зовут Валентин Гаденов и я приглашаю вас совершить путешествие по Солнечной системе. Увидеть в непередаваемом по своим ощущениям полёте, планеты нашей Солнечной системы и знаменитый астероид, открытый украинским учёным-астрономом Климом Ивановичем Чурюмовым. Фильм "Розетта" и технология сферического кино, даст нам возможность пролететь над поверхностью кометы и поразится её формой и масштабами. Увидеть как космические аппараты Розетта и Филы производили своё исследование этого знаменитого камня, одиноко летящего в пустоте пространства. Во втором фильме, мы совершим путешествие уже по всей нашей звёздной системе, побывав на всех планетах и ощутив разнообразие наполняющее нашу планетарную систему локальной звезды по имени Солнце!» - Валентин Гаденов.

У програмі: Лекція від Валентина Гаденова, перегляд 2-х сферичних фільмів «Дивовижна подорож Сонячною системою», «Розетта», відповіді на питання.

Коли: 21 липня, 17:00.

Де: парк ім. Воїнів-інтернаціоналістів, сферичний кінотеатр ATMASFERA360.

Ціна: 200 - 250 грн.

Поділитись в соціальних мережах

Інші події

Останні новини

 • 26 липня 2018 р. 13:05
  З 26.07 по 02.08 локація в парку ім. Воїнів-інтернаціоналістів працювати не буде.
  Друзі, важливі новини! З 26.07 по 02.08 локація в парку ім. Воїнів-інтернаціоналістів працювати не буде. У Природничому музеї працюємо за розкладом: http://atmasfera.com.ua/schedule.
 • 7 березня 2018 р. 12:01
  Даруємо знижку за репост
  Зовсім скоро найсвітліше, весняне і довгоочікуване свято для всіх жінок, дівчат і бабусь - 8 березня! Щоб цей день став для вас по-справжньому особливим, ATMASFERA 360 дарує знижку 50% всім, хто зроби...
 • 13 грудня 2017 р. 8:18
  Вперше в Луцьку - цифровий планетарій ATMASFERA360!
  З 16 грудня по 28 січня вперше в Луцьку буде представлений найсучасніший сферичний планетарій ATMASFERA360. На відвідувачів чекають захоплюючі спецефекти та повне відчуття присутності завдяки спеціаль...
2013-2018 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions