День всіх закоханих з цифровим планетарієм ATMASFERA 360

Немає нічого більш романтичного, ніж освідчення в коханні під зоряним небом. Саме тому ATMASFERA 360 приготувала для всіх закоханих спеціальну пропозицію на Валентинів день.

Тільки 14 лютого, у найромантичніший день у році, на вас чекає зіркова казка, чарівна, красива легенда про небосхил, що захопить уяву і дозволить поглянути по-новому на справжнє небо над головою.

Подаруй своїй половинці захоплюючу подорож зоряним небом.

Романтична атмосфера і магія Всесвіту подарують вам і вашій половинці незабутні враження. Немає сумнівів, що цей вечір запам'ятається надовго і стане символом вашого вічного кохання!

Вартість: 400 грн. за пару. ** У вартість входить 2 квитки на романтичний сферичний фільм та солодкий подарунок для закоханих.

Також, ви можете замовити індивідуальне побачення, тільки для вас двох.

Закохані опиняться в атмосфері унікального сферичного кінотеатру, де вони залишаться тільки вдвох. Пара зможе зручно розташуватися в кріслах-мішках по центру залу, а над їх головами - купол нічного неба.

alt text

Такий спосіб провести вечір, не просто дасть вам можливість заглянути в глибину космосу прямо на побаченні, а ще й розглядати ваші власні романтичні фото в слайд-шоу на фоні зіркових небес.

Літати в вічності тільки удвох, знаходитись в безмежності космосу - чи не це справжня романтика?

Залишити заявку на романтичний вечір під зірками ви можете за телефоном: +38 (044) 229-01-93

Поділитись в соціальних мережах

Інші події

Останні новини

2013-2018 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions