Контакти

ATMASFERA 360 – мережа найсучасніших цифрових планетарії в Україні!

В ATMASFERA 360 демонструють сферичні фільми - шоу в новому ультрасучасному повнокупольному форматі зображення. Сферичне кіно - це новий вимір: захоплюючі спецефекти і повне відчуття присутності. Це кіно, що поєднує в собі пізнавальні та розважальні елементи: і планетарій, і шоу. Всі шоу для екранів-куполів побудовані за новим, популярним на Заході, принципом «едьютеймент» - навчання через розвагу. Саме комбінація яскравих вражень і освітньої інформації дає найкращий ефект - дитина назавжди запам'ятовує те, що побачила і дізналася, спостерігаючи за життям рослин, чудесами підводного світу, оптичними ілюзіями, подорожуючи по планетах і галактиках.

За допомогою системи проекторів зображення виводиться на екран-купол з оглядом 360 градусів. Відео охоплює глядача з усіх боків, під впливом цієї сучасної цифрової магії здається, що ти - всередині подій і все відбувається з тобою насправді. Всі ефекти - об'ємні, відчуття - достовірні, враження - приголомшливі!

ATMASFERA 360 у Києві:

  • ATMASFERA 360 Національний науково-природничий музей України : вул. Богдана Хмельницького 15. Проїзд: ст. метро "Театральна" чи "Золоті ворота".
  • ATMASFERA 360 На Подолі: Контрактова площа, біля Колеса огляду
  • ATMASFERA 360 ...: ...

Зворотній зв'язок

2013-2019 © ATMASFERA 360
Розробка: DevRain Solutions